Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyik kozeli rokonom agyverzes...

Egyik kozeli rokonom agyverzest kapott! Es semmit nem mondanak, semmit nem csinalnak! Ketsegbe vagyok esve! Minnel kerlek!?!

Figyelt kérdés
Napokig hanyt itthon,ill ferre beszelt,rosszul volt! Le ment az ugyeletre,240es vernyomast mertek, ifuzioval nem ment le bekultek a delpestibe,ott tobb oras varakozas utan kapott nyelva ala spret mer a vernyomasa folyamarosan 200folott volt kihanyta... kapott gyogyszerekt,vert vettek ekg csinaltak egy ct vizsgalatot! Megallapitottak,hogy verrog van az agyaba azzonnal meg kell muteni,at kuldtek az amerikai uti korhazba,ott konzultaltak ujab ct,intezivte raktak 24 oras vernyomas mero ekg t raktak ra csont mesztelenre le vetkoztettek,nem ehetett nem ihatott,vegul az o nezopontjuk szerint nem kell muteni,igy ma vissza kuldtek a delpestibe, es h konkretan mi baja senki nem mondja meg,es azt sem h minfog vele tortenni, infuzio van mind ket karjaba infuzio van,felvaltva kapja a nem tudom milyen infuziot vernyomasa folyamatosan magas,gyogyszereket kap egyre jobban aluszekony es ferre beszel aandoan 45 eves elet eros ferfi!!! Segitsetek kerlek tanacsokkal!! Mi tortenik vele ilyenkor?? Mi lesz vele??

2018. márc. 12. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Édesapámnak 10 éve sztrókja volt, nagyon súlyos állapotba került, biztatásként írom neked, hogy felépült, de ez annak is köszönhető, hogy édesanyám folyamatosan ott volt a kórházban, gyakorlatilag ápolta, pénzzel tömte az orvosokat és a nővéreket, összeszedte az összes orvos ismerőst, akik betelefonálgattak a kórházba, és persze orvos ismerősére jobban figyeltek az orvosok. Pl. apukám megfulladt volna, ha édesanyám nem követeli, hogy szívják le a nyálát, mert nem tudott nyelni. Egy másik ismerős viszont meghalt, mert a feleségének azt mondták az orvosok, hogy jobb, ha hazamegy, úgysem tud segíteni azzal, hogy bent van. Persze a férjét le se ...ták, egy héten belül meghalt. Szóval valaki állandóan legyen bent, próbáljatok ismeretséget keresni az orvosok között, amennyire lehet, részt venni az ápolásban, pl. nyálszívás. Jobban fognak figyelni rá, ha látják, mennyire fontos nektek.
2018. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi lett?

van egyébként speckó vérrögoldó injekció, lehet h azt folyatták neki, bár ez az eltelt időtől függ.


de mi az h nem mondanak semmit? meg mi az h a vérnyomását nem tudják levinni fél perc alatt? nem értem én ezt. vagy már ennyire durván smemi gyógyszer az intenzíveken se?

(én mnég időben kiszálltam, de már akkor se volt kb semmi).


szal vmi hír?

2018. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Basszus szornyu hogy hol tart az egeszsegugy..
2018. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sulyos verzeses agyverzese volt.. szet durrant az er az agyaba es napokig verzett.. mivel jol reagalt az infuzios kezelesre 2 het utan haza kuldtek!!! Ma meg mar sajat labon jar! Neha mar otthon dolgozgat... viszont rosszul letei vannak... illetve a jarasa se buztos ossze ossze rogy a laba,gyogytornazt nem akar... bar alitolag valami sztk.s gyogytornaszt szereznek neki... am tehetos a csalad de a feleseg nem fizet gyogytornaszer... kulonben a hazuk az agyverzes elott lett eladva... es epp epitkezes aatt alnak... ez a stressz is kozrejatszhatott... szoval azert nincs a toppon szedeleg neha... sokat alszik... a sajat munkahelyre meg nem ment nincs is tervbe... otthon mar tevekenykedik... valakinek valami tanacs? Kulonben hihetetlen bitang eros ember.... halistennek!!
2018. ápr. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!