Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom kontrollálni mit...

Emil43 kérdése:

Nem tudom kontrollálni mit mondok. Ez milyen betegség? Vagy ha nem akkor mit tegyek.

Figyelt kérdés
úgy kezdődött hogy 6.osztályba(és most is 6.-os vagyok)elkezdtem csúnyán beszélni,de az után miután valahogy a barátommal elkezdtünk csúnyán beszélni,de nem egymást sértettük hanem pl:fa..-val viccelődtünk vagy ha valami olyan alakút láttunk és stb. el tudjátok képzelni.aztán valamiért elkezdtem a többiekkel is flegmán beszélni pl:mi a fa.. van vagy ha nem érdekel mit mond le..,de nem is akarnám,mert tudnám normálisan,hogy nem érdekel és csak utána akarnám megváltoztatni mit mondok.aztán abbahagytam,mert rámszóltak és ofőnek is mondták.én azzal jöttem,hogy lehet,hogy a barátom miatt,de azt mondták csak kifogásolok.aztán történt még valami,de az nem lényeg.utána megint a barátommal beszéltünk "csúnyán" és lassan megint rosszul beszéltem a többiekkel.egyszer tesiórán kosaraztunk(kezdők vagyunk)és azért cseszett le két lány,mert nem próbálom meg elvenni a másiktól a labdát meg béna vagyok meg félek a labdától.(az igaz,hogy nem szeretem a focit,de attól nem minden labdától félek)(fiú vagyok)és pont az a kettő a tipikus szőke beképzelt csacsogó és az öltözőbe csúnyát mondtam rájuk,de csak a düh jött ki belőlem,nem komolyan gondoltam és máskor is csúfoltak és nem hagytak békén szóval be telt a pohár.alapból dühös típus vagyok.a két fiú meg elmondta nekik,hogy mit mondtam rájuk,aztán elmondták ofőnek a csajok.elbeszélgettünk hogy mi van meg stb. és azt tudni kell hogy Katinak csúfolnak,igazából nem tudom miért,de 3.-ig néztem az én kicsi pónikat,de akkor ők is kicsik voltak,szóval akkor még nem csúfoltak.otthon anyám is sokat veszekedik(bolhából elefántot csinál)és könnyen ideges lesz.elmondtam,hogy nem komolyan gondoltam amit mondtam és még bocsánatot is kértem,de "a szónak nyoma van" idézem a tanárt.kérdezett sok dolgot,én csak a válaszokat írom(írtam) le.itthon néha szoktam csúnyán beszélni.azt mondta látszik,hogy feszült vagyok,órán feszesen ülök,pedig én nem érzem és azt mondta sok bennem a düh és a szomorúság,(2-3 évig pszihológiát tanult,van tapasztalata)mert csúfolnak ill. megint a barátomat(szerelmemet) hoztam fel és azt mondta,akit szeretünk az jobban megbocsát ezért beszélünk csúnyán.(meg idióták vagyunk,és viccelődősök)azt mondta lehet,hogy nem tudom kontrollálni mit mondok,vagyis diszlexiás vagyok,de én rákerestem és az nem az,de lehet hogy csak félreértettem.sajnos kaptam egy beírást(volt 2 dicséretem,de egy szaktanári is :( azon gondolkodok,hogy ki lehet váltani a dicsérettel a rosszat,vagy legalább kevésbé érvényesül a rossz?)mondtam hogy próbálok nem csúnyán beszélni,de megadta :( nem baj túlélem,végül is fiú vagyok.azt mondta menjek el pszihológushoz,hogy tényleg van e betegségem vagy mi ez.(a fr...,roh.. és a sz.r csúnyaszó?)de most szünet is lesz,csúfolnak is ezért(ezt aznap írom amikor megtörtént)meg verset is kell tanulni,meg anyukámnak is sok a munkája szóval nincs idő elmenni,de egyszer majd elmegyünk azért kérdezem,hogy hamarabb megtudjam.(mondták,hogy vegyek egy boxzsákot és vezessem le a feszültséget.linkeljetek be olcsón jó minőségűt.és van a tescoba?)Köszönöm ha elolvastad,legalább nem fölöslegbe írtam és bocs a szóismétlésért.

2018. márc. 13. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szepen osszehoztad.

Ha nem tudod iranyitani amit mondasz, esetleg teszel, az lehet Turette-szindroma (lehet nem igy kell leirni).

De en inkabb a kamuzas gyanujat veltem felfedezni az irasodban. :)

2018. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!