Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a teljes vérképben nagyon...

Ha a teljes vérképben nagyon sok minden az alsó batárt érinti vagy csak alig magasabb tőle, az szerintetek baj vagy amég határértéken belül van az jó?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg és bár eltérést csak MCH és a koleszterin szint mutat, kicsit furcsa, hogy a legtöbb az alsó határon vagy közvetlen közelében van.

2018. márc. 14. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg jó, ezért állapították meg a referenciatartományokat.

Gyakorlatilag meg közel sem biztos, mert néha túl tágan adják meg.

Nekem pl. a vas alig lépi túl az alsó határt, amire persze bármelyik doki azt mondaná, hogy "rendben vagyok". Közben meg vashiányos tüneteim vannak... És van még három másik ilyen. :(

Szóval szerintem amelyik nagyon a határon van, arra kérdezz rá, hogy micsoda, ha nem tudod. Vagy olvass utána. Hátha tudsz tenni valamit, hogy jobb legyen.

2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!