Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélféreggel kapcsolatos...

Bélféreggel kapcsolatos kérdés. Akinek van tapasztalata, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Ha nem ürül a bélféreg a Vormex tabletta szedése után sem, akkor nem is volt férges a gyerekem? A székletében nem volt féreg, a tünetei viszkető végbél és megemelkedett EO érték a vérvételi leleten.

2018. márc. 14. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de lehet volt benne...

Gondolom nem túrod szét teljesen a kakàt, nem láthattad.. Hány éves?

A másik, hogy lehet asztma, gombafertőzés, vagy allergia miatt is... Illetve a végbele is viszkethet gomba miatt, vagy nem törli ki eendesen. Gondolom kisgyerek.

Valamint szerintem ez inkább valami gombafertőzés lehetett.

Az orvos gondolom újra vesz vért.

2018. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vermox a tabletta neve. Mikor vett be belőle és mennyit?


Attól hogy nem láttad, lehetett a székletében féreg.

2018. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vermox kihajtja a bélférget! Van egy másik gyógyszer ami lebénítja. Pár hónapja, mikor szedtem a vermoxot, nem várták meg hogy elmenjek wc-re és távozzanak a szeklettel. Folyamat másztak ki. Zuhanyzasnal is csak ugy potyogtak belölem. 3-4mm volt és mégis minden mozdultatát éreztem a kukacoknak! Ha a gyermeked kukacos volt, éreznie is kellett szerintem
2018. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Amikor én férges voltam legutóbb és ezt a gyógyszert szedtem, nem éreztem semmi különlegeset, széklettel távoztak, volt ami élve, volt ami halva és igazából ennyi. Bár tény, hogy jobban 'ficánkoltak' a hasmenésből ítélve legalábbis, ami a férgek fokozott mozgolódása miatt alakult ki.

Utolsó: atya úr isten!! Ott kaptam volna agyvérzést ha ezt látom és megélem. :O

2018. márc. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam is! Napi 2-3órát tudtam aludni annyit jőttek mentek.

, mozgolódtak. Megállás nélkül sírtam pedig nem vagyok már 10-en éves 😃

2018. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!