Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért tartok ennyire a hányástól?

Miért tartok ennyire a hányástól?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és már kiskorom óta ezzel a próblémával küzdök.Egyszerűen rosszul vagyok a hányás gondolatától,ha valaki megemliti hogy hányingere van elkezdek remegni és nagyon gyorsan elkezd verni a szívem és egyszerűen emiatt képteleb vagyok bárkinek is segíteni. A másik meg hogy félek az ilyesfajta betegségektől. Folyton attól rettegek hogy elkapok valami hányós vírust,és ha már picit is fáj a hasam akkor már bepánikolok hogy úristen hányni fogok.

Régebben még türhetőbb volt a helyzet de egyre rosszabbul kezelem már szinte alig eszek mert félek hogyha sokat eszek akkor hányni fogok:(

Ha a családva valaki rosszul van akkor meg egyszerűen kifutnék a világból annyira szorongok


Van valaki aki ugyanebbe a helyzetbe van? Hogy tudnám ezt a félelmemet leküzdeni?😅


2018. márc. 15. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy fóbia, emetofóbiának hívják (keress rá). Pszichológus biztosan tud segíteni.
2018. márc. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy szóltam már a szmleimnek,és beszéltem velük erről de nem igazán érdekli őket. Mintha ilyen dolog nem is létezne
2018. márc. 15. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 100%osan ugyanez a problémám, 20 éves lány vagyok, 5 éves korom óta van ez, nem akarlak elkeseríteni de nem segített nekem a pszichológus sem, semmit!
2018. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!