Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A húsundor a gyomorrákon...

A húsundor a gyomorrákon kívül minek lehet tünete?

Figyelt kérdés
Egy rokonomnak van ilyen tünete, mostanában volt hasmenése (azt mondták,vírus) Azóta nagyon étvágytalan, és húsundora van. Rá se bír nézni. Étvágytalan. 50+ éve inzulonos cukorbeteg. Mindenkinek nagyon furcsa, hogy ennyire nehezen heveri ki a hányós vírust.

2018. márc. 16. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor ennem szuletesem ota kb gyomorrakos vagyok. Hanyos virus utan nehezen kezd el normalisan enni az ember, majd helyre jon. Idosebb korban meg meg nehezebben javul. Valami probiotikumot szedhetne, pl normaflore-t, ha nem az igazi a gyomra.
2018. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hús viszonylag nehezen emészéthető (főleg a zsírosabb), emésztőrendszeri betegség után nem meglepő, ha nem kívánja valaki.
2018. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Reménykedem benne,hogy ez van, én is valami probiotikumot javasoltam neki

Több hete tart nála ez az állapot. Eddig nem volt ilyen.

2018. márc. 16. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfordítom a kérdésed. Nagy valószínűséggel gyomorrákom van, mégsem undorodom a hústól. A rokonod nem gyomorrákos (szerencsére).
2018. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pro Gasztro probiotikumot vegyen az illető. Ez azért jó, mert eljut a vastagbélig anélkül, hogy károsodna. Kellene B vitamint is szednie. Orvoshoz is elmehetne.
2018. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!