Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ember mitol tud bekattani?

Az ember mitol tud bekattani?

Figyelt kérdés
ilyenre gondolok, hogy mondjuk begondolod magadnak hogy van egy pszihes betegseged. es egyfolytaba ezen kattogsz. akkor bekattansz egy ido utan? ezt azert kerdezem mert en fuveztem 5honapja es besokalltam nagyon durvan es halalfelelmem volt, es nagyon sivarnak erzem az eletet es nincs eletkedvem. meg olyan gondolataim vannak hogy megbolondultam. es ezen agyalok egesz nap. minden nap. szerintetek be fogok kattani? kerlek normalis valaszokat adjatok.

2018. márc. 16. 18:43
 1/10 anonim válasza:
100%
Kell valami ami elfeledteti veled a dolgokat. Egy idő után feladja az agyad is és a szervezeted is és nagy valószínűséggel bekattansz. De keres fel egy pszichológust hát ha ő tudd segíteni.
2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuper példa vagy, mert pont a fű lett volna az első, amit írtam volna, szóval ráhibáztam. Nem azért, mert annyira vaszélyes, hanem egyesek érzékenyebben reagálnak rá és pszichózist okozhat.

Apránként, csökkentve tedd le szépen (kb. 2-3 hét alatt, nehogy durván depressziós légy), mert be fogsz kattanni és az baj.

Javaslok egy tisztítókúrát és Sedatif PC-t, hidd el jobban leszel.

Neked nem való, remélem leesett, más drog sem.

2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bekattanas , ez szimpla panikbetegseg es depresszio. A fuvel sokszor egyutt jar. De ezektol a betegsegektol nem "bolond" meg "kattant" az ember, csak psziches problemaja van.
2018. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%

Beszèlgettem egy taxissal.

Elmondta,hogy megvan mindenük,kèt új autójuk van,nincs semmi hitelük, nyaralni is tudnak menni,gyerekeik vannak,egèszsègesek, jól megy a vàllalkozàs,de a felesège mègis nèha bekattan,depis lesz ès megemlíti a fèrjènek,hogy rossz nekik mert ők milyen szegènyek. No comment.

2018. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de en nem fuvezek egyfolytaba. mondom ez ot honapja volt, es 3 tiszta fuves cigi egymas utan. besokalltam es halalfelelmem volt, sírtam es aszthittem meg fogok halni ossze vissza beszeltem. paraztam mindentol. es azota rapanikolok mindenre, kicsit rosszul vagyok es mar azt erzem meg fogok halni. meg olyanokat hiszek h ez az egesz vilag meg minden csak az en fejembe tortenik meg. ugyerzem nem valos az eletem. mintha almodnek.
2018. márc. 16. 19:14
 6/10 A kérdező kommentje:
es azt erzem hogy be fogok kattanni, meg hogy megbolondulok. egesz nap ezen gondolkozok h legyen mar ujra olyan mint regen voltam.
2018. márc. 16. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy belezavar az idegrendszerbe. Olvastam itt már olyat is, hogy egyetlen füves cigitől mentális problémája lett az illetőnek. Nem fogsz bekattanni! Menj el orvoshoz, és fogsz kapni rá terápiát. Nyugodtan mond el mitől jött a problémád. Addig pedig vegyél magadnak egy zacskó citromfű teát, és igyál meg napi 1 litert belőle. Lehet már ettől is el fognak múlni a problémáid. Naponta sportolj valamit. Lehet ez futás, vagy otthon végezhető edzés. Szedjél még Brandenburg neuro vitamint. Úgy gondolom ezek meg fognak gyógyítani.
2018. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy egyesek ilyen kérdéseket írnak.
2018. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez panikroham volt. Futol sokszor elofordul, az elsot meg koveti a tobbi a folyamatos felelem miatt, hogy megint ez lesz. Es, ettol lesz megint... mondom ezt panikbetegsegbol gyogyultkent. Fizikailag ettol semmi bajod nem lesz, nem is fogsz bekattani (a megorulestol valo felelem is panikbetegseg tunet), csak hat... egy panikroham maga a remalom tud lenni. Keress fel egy pszichologust. A fu rengetegszer kihozza.
2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom,csak nyomorult antifüvesek kommentelnek ide.
2018. márc. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!