Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmasan milyen sportot...

Asztmasan milyen sportot lehet űzni? Én szeretnék karatezni éslovagolni is. Ezeket lehet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2018. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, ne írj baromságokat, én diétán vagyok kiskoromtól kezdve, de nem szűnt az asztmám, csak csillapodott, mióta Svájcban élek.


Kérdező, ne karatézz, inkább lovaglás, de az pszok drága.

2018. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező, azt a sportot űzöd amit szeretnél!

Ne határoljon be egy dolog amit rád mondanak, egy betegség... te asztmás vagy NE CSINÁLD..-.. ilyen nincsen, valószínűéeg nem leszel futó bajnok, de akár még az is lehetsz, rajtad múlik.

Az úszás nagyon jót tesz az asztmának azt érdemes csinálni.

Karate és lovaglás pont olyan sportok amiket lehet asztmásan is csinálni! Tapasztalat.

Az a lényeg, hogy bármit sportolsz próbáld a határaidat kitolni, ne mond hogy én asztmás vagyok ezért ezt és ezt nem tudom, csinálj annyit amennyit tudsz, csináld úgy ahogy tudod, és folyamatosan kifogod tolni, és egyre jobban fogod tudni csinálni. Ez erről szól.

Nem tudom miért kérdezted ezt, szerintem ennek kéne lennie a természetesnek, van akinek a szülei is úgy nevelik a gyereküket, hogy juuuj asztmás, meg se moccanj, megfulladsz.. Hülyeség, pont akkor fogsz megfulladni, mitől fejlődne a tüdőd a fekvéstől?

Legyen nálad a spréd, edzél, sportolj magadhoz képest nyújtsd mindig a maximumot, ne fulladj meg, de ne is hagyd abba fél gőznél, hogy ennyi elég, mert én asztmás vagyok.

2018. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!