Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekely lehet?

Gyomorfekely lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom kinek volt mar itt gyomorfekelye esetleg vagy valami hasonlo....kb 2 hete eleg tompa fajdalom a gyomorszajamnal, illetve itt ott szurkal. Nem mindig, van amikor teljesen elmulik. Illetve teltsegerzet. Ehhez neha tarsul hasi fajdalom is illetve hasmenes de a szeklet normal szinu. Hanyinger, hanyas nincs. Ma is fajt, sajat szakallra bevettem Quamatel Minit, attol jobb lett. Kaja utan is szokott tompan fajni. Momentan megvan a noi gondom szoval arra is gondoltam lehet akar az is.. Most toltam Normafloret, illetve este Venter lesz a menu vacsi utan aztan meglatjuk... ez lehet amugy gyomorfekely? Igen, stresszes vagyok.... pajzsmirigy sulyosan alulmukodik, azt most kezdtek el vizsgalni behatobban



2018. márc. 17. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet refluxod, vagy rekeszizomsérved van. Gasztroenterológushoz kérj beutalót! Meg kell tükrözni a gyomrodat, hogy mi a baj? Menj el első körben a háziorvosodhoz. Fog adni protonpumpa gátló gyógyszert valószínűleg. A Ventert orvos ajánlotta? Ezt közvetlenül lefekvés előtt idd meg!
2018. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magamtol ittam meg, de hasznalt is valamelyest.
2018. márc. 17. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Savcsökkentő, én is ezt iszom. Ez nem elég doki is kellene, mert csak ettől nem fog elmúlni csak egy időre a problémád.
2018. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8mm-es a pajzsmirigyem, sulyosan alulmukodik, refluxra gyanakszom mivel az tud ilyet okozni. :(
2018. márc. 17. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a göbös pajzsmirigy lenne az oka a problémádnak. Nekem nagyobb a göb, és nem működik sem alul, sem túl a pajzsmirigyem. Kellene elmenned gasztroenterológiára.
2018. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!