Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok hete tartó fejfájás. Mit...

Sok hete tartó fejfájás. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hónapok óta fáj a fejem,neurológusnál voltam február elején(akkor még a migrénemmel) akkor kaptam migrén megelőzö gyógyszert. Akkoriban kezdődött, hogy minden nap fáj a fejem...nem a szokásos migrén...a homlokom,a fejem teteje fáj és olykor a halántékom is. Görcsöl és hasogat. Eleget iszok, friss levegőn napi 1órát töltök. Gyógyszertől nem jobb. Valaki tudna segíteni tanácsokkal? Vissza menjek ezzel a neurológiára? Minden napjaimat megkeseríti,van hogy dolgozni is alig tudok tőle. Ti mit javasoltok?
2018. márc. 19. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Most nekem is mióta ilyen időjárás van. Cataflam dőlő segített valamelyest
2018. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem menny egy másik orvoshoz és mond el neki is a problémád.De a fejfájás attól is lehet ha keveset alszol vagy túlterhelt / stresszes vagy nem csak ha keveset levegőből vagy iszol.Akár az is előfordulhat hogy túl sokat gépezel/telefontól/tévézel és így mivel erőlteted a szemed fájhat a fejed.Vagy menj el látásvizsgálat.Lehet hogy rossz a szemed és mint mondtam az erőltetése ők is fájhat a fejed.De az is lehet hogy az időjárás zavar.Remélem segítettem és jobbulást!
2018. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem menny egy másik orvoshoz és mond el neki is a problémád.De a fejfájás attól is lehet ha keveset alszol vagy túlterhelt / stresszes vagy nem csak ha keveset levegőzöl vagy iszol.Akár az is előfordulhat hogy túl sokat gépezel/telefonozol/tévézel és így mivel erőlteted a szemed fájhat a fejed.Vagy menj el látásvizsgálatra.Lehet hogy rossz a szemed és mint mondtam az erőltetéstől is fájhat a fejed.De az is lehet hogy az időjárás zavar.Remélem segítettem és jobbulást!
2018. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat...sajnos stressz az van mostanában bőven :/ fogfájástól lehet ilyen bajom? Most jön a bölcsesség fogam. Orvoshoz amint tudok el megyek...
2018. márc. 19. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A stressz nagyon sok esetben idèz elő fejfàjàst. Nekem hetekig fàjt, stresszes volt a meló nagyon, amint vàltottam munkahelyet elmúlt. De lehet làtàsproblèma is. Egy szemorvost is talàn jò lenne felkeresni. Sőt a vashiàny is okozhat erős, hosszantartó fejfàjàst.
2018. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!