Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem sokáral lesz egy körülmeté...

Nem sokáral lesz egy körülmetélésem. Mire számíthatok a műtétre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőhéten lesz az első műtétem és be vagyok parázva egy kicsit. Körülmetélésem lesz mivel fitymaszűkületem van. Tisztán tartás is nagyon macerás, vissza húzni szinte egy kihívás. 5 percbe teli, másik pedig vizelés után csöpög... Azoktól lenne pár kérdésem akik túl estek rajta (azaz a műtéten).

Mire lehet rá számítani? Milyen lesz a folyamat? Tehát Műtét után lesz egy nagyobb fájdalom? Mert ügye nekem most érzékeny a makkom és inkább ettől parázok hogy mi lesz utána.. Pisilés mennyire fájt utána? Lesz-e katéterezés illetve milyen érzés? Mennyi a gyógyulási idő illetve a makk "nem lesz" érzékeny egy idő után? Válaszokat köszi. Lehet hogy túl parázom nem tudok mit tenni. Kis koromba letapadásom volt és mai napig emlékszek rá milyen szörnyű napon volt akkor. Mielőbbi válaszokat köszi. Remélem sok őszinte vélemény fog érkezni.


Balázs.



2018. márc. 20. 18:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elírásokért utólag is elnézést kérek.
2018. márc. 20. 18:38
 2/19 anonim ***** válasza:

Hello


A beavatkozas kb 20 perc, nem lesz kateter. Pisilni siman tudsz majd.


Gyogyulas ket harom het

2018. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És azt tudod, hogy meddig kell majd bent lenni? Annyit tudok, hogy határesettel altatni fognak.
2018. márc. 20. 18:51
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem biztos, hogy jobban jársz, mint most.
2018. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem ambulans mutet volt. Miert altatnanak?
2018. márc. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akartam, hogy altassanak félelem meg előzmények miatt..

Jól jönne ha valaki leírná teljes műtéti napját a körülmetéléssel kapcsolatosan

2018. márc. 21. 18:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne...
2018. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Magan doki vagy allami? Teljesen mas az eljaras
2018. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Dunaújvárosi kórházban van egy fő orvos az fog műteni. Ennyit tudok
2018. márc. 23. 07:22
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

akkor bemész, bejelentkezel... szobában át tudsz öltözni és utána irány a mütő. Lehet, hogy ott még várakozni kell.


A beavatkozás kb. 20 perc. utána vissza a szobába, fél óra várakozás és mehetsz haza.


Semmi extra, nem kell parázni

2018. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!