Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ízületi, vagy ideggyulladásom...

Bambuci2 kérdése:

Ízületi, vagy ideggyulladásom van az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Rendszeresen zsibbadnak a végtagjaim (főleg kézfej és lábfej) és a nyakam. Majdnem heti rendszerességgel be is áll a nyakam, nem tudom forgatni, fájdalom kíséri, ha próbálkozom. Változóan, karjaim egyike fáj, fájdalommal tudom ujjaim kiegyenesíteni, ilyenkor a csuklóm és környéke fáj (kézfej, ill. könyök felé). Olyan, mintha folyton ökölbe szorulna a kezem. Ez a fájdalom leginkább az ínhüvely-gyulladáshoz hasonlítható. Ha egyik karom jobban lesz, kezdődik a másikban. Zsibbadás kíséri, olykor nyelvre is kiterjedő formában, mely beszédkészségem rontja.

Az orvosok nem mondanak konkrét diagnózist, elküldenek azzal, hogy menjek úszni, és ne stresszeljek. Egész télen úsztam, ezek ellenére állapotom változatlan.


Ez most ízületi, vagy idegi bántalom lehet?



2018. márc. 25. 14:35
 1/2 Alexa890610 válasza:
Milyen vizsgálataid voltak eddig?
2018. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ideggyógyászati jellegűek. Legutóbb ízületi eredetűt állapítottak meg, de előtte folyamatosan MR-re és ideggyógyászatra küldtek rendszeresen.
2018. márc. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!