Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg bele lehet halni ha...

Tényleg bele lehet halni ha egy marék nyugtatót és vérnyomás csökkentőt bevesz az ember?

Figyelt kérdés
Vagy ezek a modern gyógyszerek már nem túladagolhatóak? Ilyet is hallottam. Van egy depressziós ismerősöm (távoli) és évek óta azt szajkózza, hogy beveszi mindet és attól majd jól meghal.
2018. márc. 25. 21:18
 1/5 anonim válasza:

Minden gyógyszer túladagolható valamilyen formában, az altató (pláne ha erős is), és a vérnyomás csökkentő is túladagolható. - Azonban ő biztosan nem fogja megtenni, mert akinek valóban komoly öngyilkossági szándéka van, az nem fogja előre bejelenteni hogy na én most beveszek 2 marék nyugtatót meg vérnyomás csökkentőt.


Ez úgymond "segélykérés", hogy foglalkozzanak vele, legyenek mellette. Persze nem azt mondom hogy nem kell komolyan venni, de aki még így "bejelenti", az a legveszélytelenebb. Egyelőre.

2018. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nem hiszem hogy tuladagolhato

en kis testalkatu vagyok 50kg es volt hogy bevettem napi 8x xanaxot es nem lett semmi bajom, annyi hogy nappal aludtam par orat

2018. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első vagyok, nem altató, hanem nyugtató, bocsánat.
2018. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Addiktológus professzorunk mondta, hogy a halálos dózist előbb hányná ki (mert olyan sok kéne belőle), minthogy felszívódhasson.

Van benne valami.


Nyilván, ha 2-3 szem erős! altatót leküld egy liter 40-60%-os alkohollal, az már inkább halál - de minimum kóma - gyanús.

2018. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenek csak hisztiznek, gyenge jellemek, unatkozó fogyatékosak.

Az én szemembe nem is emberek.

Ha tényleg meg akarná tenni , akkor nem ijesztgetne hanem megtenné.

2018. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!