Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony vérnyomás ellen mit...

Alacsony vérnyomás ellen mit lehet tenni? Mert nekem eddig azt mondták h kb semmit?

Figyelt kérdés

az alacsony azt jelenti h átlagosan 80/60 de sokszopr csak 70/50 és 11-140 közötti pulzussal, mindez teljes nyugalmi helyzetben.

Iszom rengeteget, ez nem lehet probléma, többet már képztelenség.

Viszont egy pokol, hát olyan gyenge az ember h egyszerűen nem lehet így tenni semmit.


Milyen módszerrel szokták emelni a vérnyomást? (kardiológus csak annyit mondott h örüljek h nem magas ... vicces)


2018. márc. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Fekete tea naponta többször? Nekem ezt javasolták.
2018. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hu de a gyomor ...


na de komolyan semmi gyógyszer nem létezik erre?

2018. márc. 17. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
De van rá gyógyszer csak azt súlyos esetekben szokták adni. Akkor ha gyakori az ájulás és a panaszok mint nálad is a gyengeség problémát okoz mindenben.
2018. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz gyógynövényekkel, akár tea-, akár kapszula formájában. A neten találsz infókat. Csak ne valami "csodaszert" vegyél meg horror áron.
2018. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ellene tartósan tenni. Igyál kávét vagy nézzél parlamenti közvetítéseket.

Mindazonáltal nyugalmi helyzetben sem a 11-es, sem a 140-es pulzus nem jó.

2018. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, tudom, de épp ez a gondom, hiába tudom ...


és akkor most komolyan mindenki azt mondja h semmit se lehet tenni ellene?

(a pulzus meg olykor 170-180 is nyugalomban, na de gondolom, pont azért mert kompenzál, nem? )

2018. márc. 20. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, kompenzál.

Ahogy írta valaki, súlyos esetekben szoktak gyógyszert írni. (Régebben nekem is alacsony volt, nem vészesen, de kaptam rá cseppeket.)

Szóval megpróbálhatod, hátha a dokid hajlandó felírni. Lehet, hogy háziorvos is tud ilyet, nem vagyok képben. Ha nem hajlandó, akkor egy másik doki talán... Ha ő sem, akkor gyógynövényes bogyók vagy teák; tényleg keress rá a neten.

2018. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!