Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincoszlopok között és a...

Gerincoszlopok között és a lapocka körül történő fájdalom enyhítése?

Figyelt kérdés

Hétvégén fekvésnél éreztem,hogy a lapockám körül elkezdett fájni.

Lapocka alatti részen enyhébben és felette erősebben. Hétfőre(mára) elkezdett fájni már ülésnél meg mozgásnál is. A mellkasom a mai nap során háromszor beszurt kb két percre aztán elmúlt.

Most voltam egy hétig beteg,nátha köhögés torokfájás stb.. Nátha és a torokfájás teljesen elmúlt és csak ritkán köhögök.. Nem tudom mennyi köze lehet hozzá. Mondták nekem a tüdőgyulladást de akkor szerintem már lázasan feküdnék és a mellkasom folyamatosan fájna.

+ nem tudom befolyásolja e de ebben a hónapban kétszer jött meh a menstruációm

És amióta megvan igazából azóta kezdett el fájni a hátam

De egyrejobban

Lehet a mozgáshiánytól? Mivel enyhíthetem a fájdalmat?

17/L



2018. márc. 26. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Vannak kínai tapaszok, olcsón hozzájutsz ha van felétek ilyen bolt. Kicsit nehezen jön le ha felteszed, de meleg víz segít ebben. A sok köhögés, fekvés miatt az idegek miatt is lehet. Meg kell neki szűnnie, a menzesz amúgy is egy kissé gyulladásos állapot, sok nő szenved miatta az is kisugározhat és hogy két alkalommal van most az nem jó. Érdemes lenne egy nőgyógyászt megkérdezni! Bár komoly aggodalomra nincs ok, de biztosan örömmel veszed, ha megosztom veled, hogy nemsokára megszűnik az összes szenvedés a földön.
2018. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betegség és menstruáció együtt, ettől bármi fájhat, ilyenkor nyugodtan vegyél be fájdalomcsillapítót, van rá okod.
2018. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!