Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van gyulladva a fülem?

Be van gyulladva a fülem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta viszket a bal fülem, de azt hittem csak ki van száradva. Néha (főleg éjjelente) viszont van hogy annyira viszket hogy erre kelek fel, meg valamilyen átlátszó folyadék is "folyik" ilyenkor a fülemből (ez pár hete jelentkezett), de nem nagyon. Most kicsit be is van sebesedve és arra gondoltam hogy tényleg orvoshoz megyek, ideje már, eddig azt hittem nem is olyan súlyos, meg halogattam az egészet reménykedve hogy magától rendbe jön.

Ez fülgyulladás egyébként? Furcsa mert egyáltalán nem fáj, csak viszket. Valakinek volt már ilyen? Hogyan kezelik?



2018. márc. 29. 08:20
 1/3 anonim válasza:
nem hiszem hogy ez gyulladás de szerintem menj vele orvoshoz,azzal rosszat nem tehetsz.
2018. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így van

ráadásul ha mégis valami kezdődő gyulladás, akkor egyszercsak nagyon fog fájni, úgyhogy még ma menj, mert itt a hosszú hétvége

2018. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Lehet bakteriális, vagy gombás fertőzésed van a füledben.
2018. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!