Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bel-külboka törésem volt egy...

Bel-külboka törésem volt egy hete, mennyi ideig lesz rajtam a fekvőgipsz? Mikor kapok járót? És azzal könnyebb lesz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondhatok, amit akarok, ezt az orvos tudja a törés jellegéből, súlyosságától függően.

Legalább 1 hét, ha mégis választ vársz.

2018. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hónapig volt fekvőgipszem, nem kaptam járógipszet.
2018. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia,nekem külboka törésem volt elmozdulás nélküli törés,1 hét fekvő 5 hét járó gipsz ,de hogy mikor cserélik a fekvőt járóra ez függ ,hogy mennyire megy le a duzzanat mert amíg be van addig tuti nem szóval tartsd be a kötelező mosdón kívül nem mászkálsz és pocolva pihenteted,nekem sokkal könyebb volt már ahogy járót kaptam az első pár óra szokatlan volt de hát meg kell tanulni gipszel járni...mielőbbi gyógyulást kívánok
2018. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly ? Mit írt az orvos a papírodra?

Mikor kell vissza menned? Minél lesz könnyebb?

2018. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!