Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hová kell menni, abban az...

Hová kell menni, abban az esetben ha magas a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

De nem akarok gyógyszereket szedni, inkább sportolni, diátázni szeretnék.

Hová kell fordulni ebben az esetben?

Sportorvos? Házi orvos? Kórház?

Beutaló kell? Ingyenes, vagy fizetős?


25 vagyok, lány és túlsúlyos.



2018. márc. 31. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat mindenkepp menj haziorvoshoz.

Majd ad tanacsokat dietara es sportra is.

Ha nagyon magas akkor jobb a gyogyszer, szerintem. Jobbulast kivanok!

2018. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, nem volt magas még akkor amikor nem voltam ennyire kövér. Nincsenek vele problémák, nem fáj semmi, vagy ilyesmi, éppen csak véradásnál mondták, hogy így nem adhatok. Úgyhogy csak onnan tudom.


145/98 egyébként, legutóbbi mérés szerint.

2018. márc. 31. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus esete annak, hogy segíts magadon és az Isten is megsegít. Láthatóan csak annyi a gondod, hogy lusta vagy s nem magadra akarsz támaszkodni, hanem elhárítod a felelősséget és külső személyt, intézményt akarsz bevonni, mintha az többet tudna tenni, mint Te magad. Diétázz, ha azt akarsz, tudod jól, mit kell tenned. Az interneten is, de megfelelő könyvekben is találsz étrendeket, bár a leírt mondataid alapján magad is pontosan tudod, mit nem kell tenned/enned. sportolást erős túlsúly mellett sétával-gyaloglással érdemes kezdeni (napi kb. 10 km), esetleg egy 10 kg-os hátizsákkal. Igen, ez nagyon unalmas és az embernek kellő belső erővel, akarattal kell rendelkeznie, hogy külső késztetés hiányában is megtegye azt, amit elérni akar. Szinte mindig vannak tv csatornákon olyan bennlakós sorozatok, ahol azt mutatják, hogy tehetős emberek milyen fizetős többhetes kúrákon vesznek részt egy maguk által választott hajcsár mellett, mert önmagukat egyébként képtelenek rávenni a megfelelő életmódra.
2018. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot.
2018. márc. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!