Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha nem lélegzek "automatikus...

Néha nem lélegzek "automatikusan", ha nem figyelnék arra, hogy lélegezzek, akkor nem is lélegeznék. Mi lehet a baj? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat! :)

2018. márc. 31. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
van, aki olyan hülye, hogy még lélegezni is elfelejt
2018. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Micsoda oltás :D de normális válaszokat légyszi
2018. márc. 31. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy, idegeskedsz valami miatt?
2018. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, mostanában azért volt stressz.
2018. márc. 31. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

oké, akkor a normális válasz: nem lehet a légzést elfelejteni, kizárt dolog


Ennek az az oka, hogy a légzés nem tudatos, álmodban is lélegzel, születésedtől fogva lélegzel, anélkül, hogy megtanította volna neked valaki.

Próbálj meg úgy lenni öngyilkos, hogy visszatartod a lélegzetedet, nem fog sikerülni. Az agytörzsben van egy szabályozó központ ami felelős érte.


tessék, videó: [link]

tessék, mese: [link]

2018. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nem sikerül, mivel nincs annyi erőd hogy ne vegyél levegőt, ha sokáig probálgatod oxigénhiány miatt elájulsz, és úgy megintcsak helyreáll a légzés,,

Nekem is szokott ilyen lenni, és ilyenkor rámjön ilyen 1mp pánik.Szerintem ártalmatlan, és a stressz miatt lehet.

Babaként lehet veszélye, nekik szokott alvás közben sokszor kimaradni a légzés,ilyenkor szoktak légzésfigyelőt használni

2018. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt értem, hogy komolyabb baj nem lehet belőle, csak néha már idegesítő. Esetleg megérné az orvost ilyenekkel zavarni?
2018. ápr. 1. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A stressz miatt is lehet öntudatlanul, de ahogy valaki előttem írta, úgy biztosan nem halsz meg, hogy elfelejtesz levegőt venni.
2018. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!