Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak,220/115 a...

Mit csináljak,220/115 a vérnyomásom? Valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Kicsit szédülök...

Nem akarok ilyen nyugtatókat bevenni. Ideges vagyok, mert elmondtam valakinek valamit, amit nagyon nem kellett volna és most rólam pletykál az egész iskola... Nem akarok holnap bemenni...


2018. ápr. 2. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvos azonnal!!!

Még agyvérzés is lehet a vége.

2018. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nincs. Orvost keress. Nekem is hasonló vérnyomataim voltak, kaptam mostanában egy tök jó kis csökkentőt. Most meg azzal küzdök, hogy ne essek össze lol :D Ma is délután 108 volt a vérnyomásom és még nem vettem a gyógyszert. Na ezt csináld utánam .
2018. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* vettem BE
2018. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De most mit csináljak?

Túlagyalok mindent. Utálom ezt a fősulit, megbuktam mindenből... Szívfájdalom nélkül leadtam mindent.

3 napja 2 órákat aludtam és ez tényleg a stressz. Illetve kicsit beteg is vagyok (hőemelkedés, torokfájás).

2018. ápr. 2. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress másik szakot és csináld azt. A megfázással, meg a vérnyomással menj orvoshoz.
2018. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aludj rendesen. Menj orvoshoz. Igyál citromfű és galagonya teát.
2018. ápr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rossz alvás nem kedvez a vérnyomásnak!Attól is felmehet és látom sok lehet a stressz az életedben.Lehet hogy inkább nyugtatóra lenne szükséged.Ha ilyen van, próbálj bevenni valami nyugtatót ha van otthon, pl frontin.Attól is lemehet amíg nincs más bogyód, de ilyen magassal jobb ha gyorsan orvost keresel.
2018. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!