Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A homlokomon nőtt egy kisebb...

A homlokomon nőtt egy kisebb dumó mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy fél éve kezdett látszani és azóta nőtt. Úgy tűnik mint ha a csont lenne és a bal oldalon van. Régebben kb 6 évesen korcsolyázás közben egyszer nagyon beütöttem a fejemet oda ,lehet köze hozzá? Még csak 15 vagyok lehet hogy elmúlik?

2018. ápr. 2. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*Mármint a koponya csont.
2018. ápr. 2. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz megmondani, de ha más tünetet is okoz, vagy zavar, akkor menj el háziorvoshoz vele.
2018. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem igazából nem zavar nem is fáj de ha úgy esik rá a fény akkor észrevehető. De mindenképp elmegyek orvoshoz a biztonság kedvéért.
2018. ápr. 3. 07:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a labamon van ilyen ütéstől. De az rögtön oda nőtt utána, azóta is.ott.van 10 éve. Mivel alig.látszik és nem fáj nem foglalkozom vele. De egy 6 eves korodban beütött dolog szerintem nem most kepez puklit. Zsírcsomó vagy bőr alatti tályog is lehet. Páromnak az állán volt évekig. Aztán egyszer bedurrant hirtelen és akkor kitisztították. Azóta.nem nőtt vissza neki. Sok minden lehet. Én inkább a bőrgyógyáaztra mennék nem a háziorvoshoz.
2018. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd a háziorvos megmondja sztem.
2018. ápr. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!