Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxosok ti jártok kontrollv...

Refluxosok ti jártok kontrollvizsgálatra?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam orvosnál gyógyszert íratni és az a helyzet hogy refluxom van 2010 óta de gyógyszert csak néha-néha szedek valamikor egy évig nem szedem mert nincsenek tüneteim de most amikor voltam az orvos kérdezte hogy mikor voltam kontroll vizsgálaton mondtam hogy amióta diagnosztizálták nálam a betegséget azóta nem és így beküldött kontrollvizsgálatra az lenne a kérdésem hogy mire számíthatok miből állhat az a kontrollvizsgálat gyomortükrözést azért nem szeretnék.

2018. ápr. 3. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Pedig, a kamerát azt le kell nyelned. Elég jól fizet érte a társadalombiztosító a kórháznak!

Egyébként meg ha nincsen bajod, akkor minek jársz orvoshoz?

2018. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam kontrollon. Csak beszélgetés volt. Ha nincs tüneted nem lesz tükrözés. Egyebként is ahhoz kell a.beleegyezésed. Az orvosok egy része szereti gyógyszerrel tömni az embert ha kell ha nem. A reflux gyógyszereknek rengeteg.mellekhatásuk van mégis folyton etetik az emberrel pedig aki tünet mentes azzal kár. Salvus víz és fehér akác tea is alternatíva aminek nincs mellekhatása.
2018. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem járok, nem fogom lenyelni azt a csövet. Akkor azt mondta a gasztroenterológus, hogy max 3 hónapig szedhetem a gyógyszert, utána tükrözés, ezt rá is írta a lapra, amit oda kellett adni a háziorvosomnak. 3 hónap után lassan leszoktattam magam a gyógyszerről, inkább sok vizet ittam és diétáztam. Nekem is néha előjött, főleg évszakváltáskor, vagy egy kiadós ünnepi étkezés után,

de most már odafigyelek, hogy mennyit és mit eszem és Peridot vizet iszom kúraszerűen, ez nálam bevált.

2018. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!