Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak hogy pajzsmirigy...

Mit csináljak hogy pajzsmirigy alulműködéssel ne legyek fáradt?

Figyelt kérdés

2 éve derült fény a pajzsmirigy alulműködésemre. Gyógyszert szedek rá. A vérképem alapján az értékeim jók, nem kell változtatni semmin. Viszont az a gondom, hogy a tüneteim egy cseppet sem javulnak.

A hajam hullik, de iszonyúan. A bőröm olyan száraz, hogy olykor ki is sebesedik, hiába kenem bármivel. A legrosszabb pedig a fáradékonyság. Megkeseríti a mindennapjaim. Egyetemista vagyok, és nincs energiám egy teljes napot végigcsinálni. A késő délutáni óráimon már teljesen ki vagyok ütve, a fejem alig bírom tartani. Miután hazaértem semmire nem vagyok képes, alszok el egyből. Hétvégéken is kb csak pihenek, nem bírok normális energiabefektetéssel csinálni soha semmit, hiába alszok bármennyit, sosincs energiám. Szüleim nem hisznek nekem,azt mondják csak lusta vagyok és megjátszotta magam, pedig nem.

Volt már valaki így? Mit tegyek? Teljesen haszontalan vagyok, semmire nem vagyok képes.

21/L


2018. ápr. 5. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz, és mennyit?

Milyen értékeidet mérték legutóbb a vérvételen, és azok mennyik lettek?


Fáradtság ellen szedj B12 vitamint, pár hétig nyugodtan lehet többszörös adagot, egyenletesen elosztva a nap folyamán. Vízben oldódik, szóval nem lehet túladagolni, meg két-háromszoros adag rövid távon amúgy sem probléma.

2018. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!