Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert fajhat a bal labam es a...

Miert fajhat a bal labam es a bal karom?

Figyelt kérdés

Par napja, talan egy hete eszrevettem, hogy napi rendszeresseggel faj a bal labam lefekveskor, vagy legalabbis napkozben egy par percig. Csak a labszaramat erinti, nagyritkan a terdemet. Olyan mintha a csont, vagy izulet fajna belul, de a vadlim is benne van, nehez eldonteni, hogy az izmot erinti e. Regen is voltak ilyen fajasaim, de mindig csak akkor, ha sokat setaltam aznap. Ha nem setalok sokat, akkor is neha belenyilal, de nem egesz nap tarto fajdalom. Eszrevettem, hogy mostmar a bal karomban is ezt erzem, ott is foleg az alkart erinti. Nem eri huzat, hogy csak a bal oldalam faj, viszont hasonfekve alszok, de a bal oldalamat terhelem. Nem tudom koze van e hozza, vagy a valtozekony idojarasnak.

Ha hideg van a karom rosszabb, ha jeghideg vizbe tartom vagy telen mikor a ho miatt lefagyott olyan volt, mintha felnyilalt volna egeszen a konyokomig.

Mi lehet ez? Mar eltemettem magam vagy 10szer, hogy csontrakom van. Valaki tapasztalt mar ilyet?

20/L



2018. ápr. 6. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!