Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudom enyhíteni a...

Hogyan tudom enyhíteni a bárányhimlő okozta viszketést?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Holnap akarnak elküldeni a szüleim orvoshoz, de nem merek egyedül végigbuszozni a városon és élek, hogy mindenki engem fog bámulni, hogy 'vakarózok'

2018. ápr. 8. 17:04
 1/5 spectator ***** válasza:
Ez ugyan nem válasz, de nekem is volt bárányhimlőm, és figyelmeztettek, hogy minden "elkapart" hólyag helyén egész életre megmaradó apró lyuk maradhat. Nálam is megmaradt évtizedekre 2 db.
2018. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fenistil gélről hallottam, hogy jó rá.

Próbálj erőt venni magadon, és ne vakarózz.

2018. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már nekem is van elkapart mert nem tudtam h az a bárányhimlő miatt van (azt gondoltam csak egy sima pattanás) de megpróbálom nagyon óvatosan 'vakarni:
2018. ápr. 8. 17:39
 4/5 anonim válasza:
Szódabikarbónás ülőfürdő enyhíti a viszketést
2018. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy jótanács, amit nekem elfelejtettek annó elmondani, hogy ne csak ne vakarózz, de a megmaradt varrt se kapard majd le, hanem hagyd hogy teljesen maguktól gyógyuljanak be, mert az is helyet hagy!


Amúgy én is így jártam, hogy elkapartam párat, mert nem tudtam mi az :/

2018. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!