Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz, hogy a bárányhimlőtől...

Igaz, hogy a bárányhimlőtől megnő a férfiak pénisze?

Figyelt kérdés
Az egyik kedves ismerősöm pénisze 5 centit nőtt a bárányhimlő miatt.

2018. márc. 3. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D


Az enyém is. 5 voltam mikor bárányhimlős lettem, utána csak nőtt nőtt a péniszem, míg 20 cm nem lett.

2018. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azta ilyet még nem hallottam.
2018. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Vákuumpumpa

Ennek lényege, hogy a férfiak legféltettebb szerszámát egy műanyag csőbe helyezik, amit folyamatosan szivattyúznak, ennek hatására pedig kemény és hosszabb lesz. Egy kezelés mintegy fél órát vesz igénybe, és aki gyakrabban használja az eszközt, az valóban elérhet tartós méretnövekedést.

2. Pénisznyújtó

Ezzel az otthon is könnyen használható eszközzel az a probléma, hogy időigényes: minden nap több órán keresztül kell használni, különben a hatás csökken, sőt, akár meg is szűnik. Jó hír, hogy több centimétert is meghosszabbíthatja a péniszt, rossz viszont, hogy a hirtelen megnyúlás miatt problémát okoz az erekcióban.

3. Masszírozás

Ezt a kéz ütemes előre-hátramasszírozásával kell végezni. Az arab leírás szemléletesebb: eszerint egy fejőmozgást kell alkalmazni. Eredményesnek eredményes, de türelem kell hozzá, mert lassú módszer: legalább egy év kell a látható eredményekhez. És persze naponta kell masszírozni.

4. Műtét

A beavatkozás során a szeméremszőrzet területén vágják meg a delikvenst, majd a belső szalagok elvágásával növelik a pénisz méretét, akár két centiméterrel is. Biztos módszer, de az operációtól valófélelemsokakat visszatart.


Nekem a műtét nem tettszik!

A jelq-fejéshez vannak nyújtó gyakorlatok is és az jobb mint a műtét!


5. Fogyás

A hasfalon felhalmozódott zsír, amit nevezhetünk bátran pocaknak is, szintén hatással van azokra a fent említett szalagokra, amelyeket a műtét során vágnak el. Azonban ellenkező hatással, a hasüreg felé húzza a pénisz látható részét. A fogyás ezért kedvező hatással lehet a pénisz méretére, a tapasztalatok alapján tíz kilogramm testsúlycsökkenés két centimétert eredményez.

6. Tréning

Az a pénisz, melyet csak kevésszer vesznek igénybe szex miatt, összezsugorodik. Ezért a pénisz méretét növelheti, de legalábbis stabilizálhatja a rendszeres nemi élet, ami akár maszturbációt is jelenthet, utóbbi természetesen kisebb hatékonysággal.


Nos egy olyan kapcsolat ahol a nő hetente 1szer indul be ott nincs növekedés..

2018. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!