Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csütörtökön lesz egy műtétem...

Csütörtökön lesz egy műtétem (altatni fognak), de tegnap óta hurutosan köhögök. Mit tegyek, hogy meggyógyuljak?

Figyelt kérdés

Az orvos asszisztense javasolta, hogy acc longot, tripla c vitamin adagot, neo citránt szedjek.

A gyógyszerész teljesen mást mondott.

Elmenjek a háziorvosomhoz, hátha felír antibiotikumot? Az orron néha folyik, sárgás váladék, ugyanolyan, mint amilyet fel is köhögök olykor. Kérlek segítsetek! Vajon az antibiotikum használna a nyákoldásban? Lázam egyébként nincs.


2018. ápr. 9. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért írna fel antibiotoikumot, hogy még rezisztensebb legyél?
2018. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az aneszteziólogust meg a műtétet vegző orvost kéne megkérdezned, ők tudják egyáltalán műthető vagy e. Nem mindegy milyen hosszú a műtét, midet műtik, intubalnak e? Pl. Komolyabb műtétbe nem kezdenek bele úgy hogy beteg vagy. De ha csak pl. Egy 10 perces méhszajseb leégetésed lesz ott nem számít a dolog annyira.
2018. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Komolyabb műtét lesz, és ahogy írtam is, felhívtam az orvos asszisztensét, mert csak őt tudom elérni, azt mondta, betegen nem műtenek, ezért is írtam, hogy mindenképp meg kell gyógyulnom. A műtét 3 órás lesz és intubálnak. Szerencsére már jobban vagyok, bízom benne, hogy 3 nap alatt teljesen elmúlik a köhögés.
2018. ápr. 9. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel műtenek? Ha nem titok?

Nekem ilyen nagy műtét előtt vettek mintát az orromból, hogy nincs e valami baktérium mert akkor nem műtenek.

Egyébként az aneszteziológus dönt, mert övé a felelősség hogy fel is ébredj.

2018. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy anonim oldalon nem titok :) Mellfelvarrásom volt, implantátummal. Szerdán már nem volt semmi bajom, csütörtökön megvizsgált az anesztes és rendben talált mindent, így nem halasztottuk a műtétet :)
2018. ápr. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!