Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ahányszor beteg vagyok, apám...

Ahányszor beteg vagyok, apám elkezdi, hogy "megbolondultál"?

Figyelt kérdés

Ma is hőemelkedésem volt, fájt a fejem, erre meglátja, hogy Neo Citránt iszok, akkor elkezdett ordítozni, hogy nincs nekem semmi bajom, csak bolond vagyok. Meg mondta anyámnak, hogy igya csak a bolond, legalább megnyugszik.

Tavaly is ugyanezt csinálta, mert mondtam neki, hogy ne menjünk be a Tescoba, mert nem érzem jól magam, menjünk haza. Erre otthon kitalálta, hogy ellállítottam neki útközben a rádiót, "ez bolond, már azt sem tudja mit csinál". De eljátszotta ezt 40 fokos lázzal is, mert csak az ideggyógyászaton lenne a helyem, ő majd bevitet. Illetve ne antibiotikumot irassak az orvossal, hanem valami ideggyógyszert, még mutogatott is hozzá.

Nem viccelek. Most el kell titkolni előle, ha beteg vagyok? Szetintem azért csinálja, mert azt hiszi, hiányozni akarok.


2018. ápr. 12. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetetlen mennyi nem normális ember/szükő van ebben az országban.
2018. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Sosem hiszi el hogy bajom van. Én nem titkolom előtte, Anyukám szokott kiállni mellettem.
2018. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyan is volt, hogy kitalálta, hogy drogozom, vagy hasonlók. Meg üvöltött, hogy kicsinálom, ha itthon marad...


Igen, akármilyen beteg vagyok, nem hiszi el.

2018. ápr. 12. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem alkoholista?
2018. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Iszik, de ő alapból ilyen gonosz.

Volt, hogy felszakította a számat ilyenek miatt stb.

Meg az orvosnak is képes ilyeneket mondani, hogy drogozik, vagy bolond stb.

2018. ápr. 12. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de ha már nem általános iskolás, akkor lépj le otthonról mielőbb (koleszba, rokonokhoz, bárhova).

Apádnak nincs joga megütni téged (2005. január 1-je óta már Magyarországon is törvény tiltja a gyerekek fizikai bántalmazását), és a lelki bántalmazás is súlyosan veszélyeztető körülmény. Súlyos esetekben a gyámosok ki szokták emelni a bántalmazott gyereket a családból, a 12 év alattiak nevelőszülőkhöz kerülnek, az idősebbek pedig általában intézetbe. - Utóbbi a ritka kivételektől eltekintve még rosszabb talán, mint ami nálatok folyik, tehát ezért nem azt javaslom, hogy fordulj a helyi gyámhivatalhoz, hanem hogy próbálj meg más lehetőségekkel élni.

2018. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondták már, hogy azt kellene,hogy menjek koliba.De 11. osztály elején kivett, idézem abban a "bűnbarlangban csak rossz hatással vannak rá, úgyis drogozol ott, ott mindenki iszik és drogozik". Hozzáteszem hatalmas szigor volt és 4,7-4,8 as átlagom egy erős gimnáziumban.

Nálunk anyukám nem áll ki mellettem, mert már őt is ellenem hangolta a hazugságaival.

2018. ápr. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!