Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Apám daganatos beteg infuzio...

Apám daganatos beteg infuzio alat van és katéter is van bent neki, nincs neki ereje . és nem nagyon akar enni szerintetek mit vegyek neki amit megeszik? Milyen gyumolcsot? Vagy kekszet vagy stb

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha infúzióra van kötve, akkor sztem semmit :( Sajnálom apukádat :( Kitartás nektek!
2015. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A daganatos betegségek egyik velejárója, hogy a daganat által termelt toxikus anyagok csökkentik az étvágyat.
2015. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Savanykás-édes dolgok, mint pl. gyümölcsjoghurt, jól szokott esni ilyen betegeknek. Lehet kapni felnőtt tápszert (Nutridrink pl.), sokféle ízben van, magas a kalóriatartalma és jól felszívódik. Azt hiszem, receptre felírva olcsóbb, gyógyszertárban lehet kapni, a kezelőorvost vagy háziorvost kérdezzétek meg.
2015. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt esetleg kaphatsz még infókat, tanácsokat.

2015. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Jó minőségű folyadékot, ami segít kimosni a szervezetéből a mérgeket. Egyébként is meleg van, az is közrejátszik, hogy nincs étvágya.

Salaktalanító teát ittam, céklalevet, (céklát is), banánt, mert az nem kellett rágni. Ilyenkor sérül a száj nyálkahártyája is, nehezebb legyűrni a falatot.

Megkérdezheted tőle, mit szeretne. (ne legyél erőszakos)

Az onkológián én, a betegtársaimnak is olyanra volt "kívánója", ami egy nem beteg embernek meg sem fordul a fejében. (Hagymás csipssz, mákos rétes.)

Ajánlom a paradicsomlevet, hűti a gyomrát, oltja a szomjat,és sok benne az antioxidáns.

Ne akarjátok erővel megetetni, az undorral lenyelt étel többet árt, mint használ.

Jobbulást kívánok!!

2015. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nutridrink tápszerek, sokféle ízesítésben kaphatóak.
2015. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem régen olvastam a ginsengről és az ebből készült kestitmenyekről, nagyon sok pozitív dolgot irnak a daganaokra gyakorolt hatásairól.

Nézz utána,és gyógyulást kívánok és küldök!

2016. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos januárba meghalt
2016. márc. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!