Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez a fájdalom?

Mi ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Ma mikor ültem a lapockam körül hirtelen erős szuro fájdalmat éreztem ami a mellkasom felé is kisugárzott

Meg is ijedtem picit megmertem vérnyomásom

150/80 P90

Másodikra 2 perc után

130/75 p88

Vérnyomásom egyébként 110-140 közt változik fizikai aktivitástol függően

1 éve voltam kardiológus akkor minden rendben volt

Koleszterinem magas 6.6 az 5.4 helyett (de fél éve még az is rendben volt gondolom nem ennyi idő alatt szűkülnek be az erek) többi verertekem jó

Nem vagyok elhizva rendszeresen sportolok


23f



2018. ápr. 14. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik és légvételnél is érzed akkor menj el minél előbb egy tüdőgondozóba és kérd meg, hogy világítsanak át. Én is ezt éreztem mikor ptxem volt. (Légmell) persze lehet idegbecsípődés is elég hasonlóak a tünetek sajnos. De jobb kizárni a dolgot mivel életveszélyes állapot, különösen ha magas vékony fiú vagy mert ez a tipikus testalkat.
2018. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

légzésre semmi bajom soha

gondoltam már arra is hogy edzéseken bal oldalam használom jobban és valami ízületi dolog

persze elsőnek mindig a legrosszabbra gondol az ember

2018. ápr. 14. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Nekem minden légvételnél belenyillalt.
2018. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!