Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a kéztő egy...

Lizzy0721 kérdése:

Mitől fájhat a kéztő egy csontja ( a tenyeremnél lévő kéztőcsontnak a vége fáj, a kisujjam felől)?

Figyelt kérdés

#fájdalom #tenyér #Kéztócsont
2016. máj. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a kézközépcsont és nem a kéztőcsont.

Kézizel? kosarazol? röpizel? Bármi, ami igénybe veszi a kezed?

2016. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kézizek és nem kosarazok, se semmi egyéb ilyen sport. Van egy csontkinövésem is, és azzal elég régóta küzdök, de mist uj hekyen fáj (amire gondolok azt kéztőcsontnak irták neten) na mind1 köszi a választ
2016. máj. 10. 16:56
 3/9 A kérdező kommentje:

De további ötleteket is szivesen fogadok, előre is köszi :)

(bocsi a helyesírási hibákért)

2016. máj. 10. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol van a csontkinövés?
2016. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közvetlenül a csuklómom. Mellékelek rola egy képet linkben, hogy mire gondolok pontosan.


[link]

2016. máj. 11. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél, az nem csontkinövés, hanem ganglion. Neked ilyened van?

Ez nem csont,hanem ízületi gyulladás hatására felszaporodott egy bizonyos sűrű folyadék. Ez valóban a kéztőcsontodon van.

De amit a kérdésedben írtál, az már a kézközépcsont, mert a kisujjad felől az van.... ÉS fogalmam sincs,hogy mitől fájhat, de a ganglionnak semmi köze hozzá. Lehet megrándult vagy meghúztad az ízületet,nem tudom.

2016. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem,(voltam orvosnál tudom h nincs köze egymáshoz a kettőnek) fent is emlitettem már kommentben h ilyenem is van, csak most az a kézközépcsont kezdett el fájni.

De köszi a választ:)

2016. máj. 13. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán sokízületi gyulladás. Az jellemzően a kis ízületekben jelentkezik először.
2016. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért én utána néznék egy akupresszúrás kéztérképnek, mert ha valami nagy bajod van, simán fájhat úgy a kéz/láb egy-egy pontja, mintha ízületi vagy egyéb gond lenne...igaz más a két fájdalom.
2016. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!