Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux okozhatta a mellkasi...

Reflux okozhatta a mellkasi fajdalmam?

Figyelt kérdés
Par napja szornyu mellkasi fajdalmam volt, es bementunk a surgossegire. Az EKG szerint a szivem tokeletes allapotban van a vervetel eredmenyek is jok illetve a tudommel sincs semmi gond. Utanna neztem neten mert meg most is faj a nyeles illetve enyhen faj a mellkasom de foleg haton fekvesnel meg elorehajolasnal.Kb 2 eve folyamatos gyomorsavam van estenkent fekves elott sokszor iszok szodabikarbonat illetve eleg sokszor szokik fel a savam. Nem vettem komolyan sosem mentem miatta orvoshoz ugy voltam vele hogy nem nagy gond. Szerintetek ez okozhatta nekem a fajdalmat? 19/L

2018. ápr. 15. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, akár reflux is okozhat ilyen mellkasi fájdalmat. Menj el gastroenterologushoz! Jobbulast kívánok Neked!
2018. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy áll az ügyed? Én is mostanában írtam ki hasonló kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__9256669..


Számomra is meglepő,hogy ez a két betegség,mint infarktus és reflux / gyomorsav ennyire hasonló tüneteket produkál. Szerintem menj minél előbb akár háziorvoshoz is savgyógyszerért,mert mint láthatod az esetemből az több idő mire hat,már ha valóban az okozza a mellkasunkban a szorító érzést.

2018. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!