Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hiv fertőzés? Lehetséges?

Hiv fertőzés? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Eddig 4x teszteltek 3szor vérvétellel és egyszer pedog az 1 perces gyorsteszttel amihez csak 1 csepp vér kell ujjbegyből.Mind a 4x negatív.Az első teszt a 80.napon történt a 2. a 90.napon a 3. 6 hónappal utána a 4. meg 14 hónappal utána.Elvileg mind negatív.Másfél éve nem voltam senkivel csak a párommal aki szintén 2x negatívat tesztelt.Lehet olyan,hogy a teszt nem mutatja ki?És tévesen negatív?Nagyon izgulok.

2018. ápr. 18. 11:38
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kell idő ahhoz, hogy kimutassa a teszt. De nem értem, hogy ha csak vele voltál és többször is negatív lett mindkettőtöknek, akkor miért kell nézegetni?
2018. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 év 4 hónap telt el az első együtlét és az utolsó teszt óta.ennyi idő elég,hogy kimutassa a teszt?
2018. ápr. 18. 16:47
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
igen
2018. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a vâlaszt.nekem ez már ilyen fóbikus rettegés.szinte havonta járnék tesztre....
2018. ápr. 18. 17:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és mind a 4x bebeszéltem magamnak,hogy biztos téves negatív...mostmár kezdek arra gondolni,hogy ez hipochondria...
2018. ápr. 18. 17:24
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem értem csak az egészet.

Ha negatív többször mindkettőtöknek és egyikőtök sincs mással, akkor tökre felesleges. Kivéve persze, ha van egyéb kockázati tényező, aminek ki vagytok téve, mondjuk ápoló valamelyikőtök vagy sebész vagy olyan, ahol vérrel érintkezhetsz, máskülönben tökre nincs értelme aggódni ezen.

2018. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy ilyen türelmesen válaszolgatsz a kerdesre.Engem szinte mar az orvosom aki csinlja a tesztet (mert kulfoldon elek es itt benne van a kartonodban a tesztek száma/eredménye)is elhajtott,hogy talán álljak le végre.de mindig ott van a gondolat a fejemben,hogy mi van ha tévesen negatív,vagy pl nem lehet kimutatni(pedig tudom h az ablak periodus max 3 honap).
2018. ápr. 18. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy negatív vagy. Ahogy leírtad, nem csak többször csinálták meg, hanem különböző tesztekkel is, és bőven elegendő az idő, ami eltelt. Ne izgulj, próbálj lazítani. Nem vagy HIV-fertőzött.
2018. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi.ezek a válaszok nagyon megnyugtattak.
2018. ápr. 18. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Addig jar a korso a kutra...mig pozitv nem lesz!csak bevonzod mostmar
2021. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!