Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a szegycsontom, mitől lehet?

Fáj a szegycsontom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha megnyomódik elkezd fájni a szegycsontom elég erősen, például alvásnál hasra fekszek el kezd fájni, valami megnyomja el kezd fájni. Különböző testnevelés gyakorlatoknál is jelentkezik de ott kicsit enyhébben, pl fekvőtámasz. Nem tudom mi lehet ez. Az intereneten utána olvastam és ott a borda porc gyulladás hasonlított a legjobban. Ha valakinek volt ilyen kérem írja le mert be vagyok pánikolva hogy valami komoly gond van. Válaszokat előre is köszi!

2018. ápr. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen borda porc gyulladásom volt, nagyon fájt, jó sokáig elhúzódott, a leírtak alapján Neked is az lehet. Azért biztos ami biztos menj orvoshoz! Jobbulást kívánok Neked!
2018. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ismeretlen600 válasza:
Ha megnyomom nekem is fáj nem nagon de fáj én a hanyag test tartásra is tippelek mert elég sokat görnyedek a számítógép előtt. Amikor.bevagyok görnyedve és megnyomom a szegycsontomat akkor jobban érzem.,hogy fáj de ha kihúzom magam akkor nem.fáj annyira
2020. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Wow, jó tudni hogy nem csak én. 😅
2021. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!