Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebből származhat később bajom?

Ebből származhat később bajom?

Figyelt kérdés

Nem lényeg ki hiszi el vagy ki nem, nem érdekel. Csakis az igazat mondom, mert tudnom kell..egyenesen, röviden: önkielégítés után 120/ perc volt a vérnyomásom. Egyszeri alkalom volt most. De számtalanszor volt, hogy egész napos program volt tehát kicsináltam magam, hogy szépen fogalmazzak, eddigi életem során jó párszor.

Okozhat-e nekem szívproblémát, ha sűrűn éltem át ilyen magas vérnyomást fiatalon (mert így vélem és éltem át). Még soha nem mértem meg, valahogy nem jutott eszembe, de azért megijedtem, mert az élvezet elveszi az eszem...és reménykedem, hogy ettől csak erősödik a szívem. Nem szeretném, ha egyszer csak megállna vagy ilyesmi.

20 éves vagyok és hízókúrán, de erről nem mondok le...42 kiló körül vagyok jelenleg.


2018. ápr. 20. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha a dolgot megfelelően megtervezed és beiktatod a szükséges méréseket, ezeket dokumentálod, az adatokat statisztikai és grafikus feldolgozásnak veted alá, az egészet tudományos közlemény formájában feltehetően hajlandó lesz közölni egy idevágó nemzetközi tudományos folyóirat is.
2018. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 120/ perc az nem vérnyomás, az pulzus. Munkát végző embereknél normális, de a sex is felpörgeti az embert. nyugi. normális
2018. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig egyszer meg fog állni... :)
2018. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

...Mégis kitől kérdezhetném, köszi a válaszokat!

Utolsó, azt nem kéne... :D

2018. ápr. 20. 19:55
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 még mindíg mosolygok :D
2018. ápr. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!