Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor agyvérzésem van?

Most akkor agyvérzésem van?

Figyelt kérdés
5. napja vettem észre hogy a szám bal oldala mintha kevésbé mozogna főleg mosolygáskor veszem észre , utána néztem és olvastam sok mindent orvoshoz is csak holnap tudok menni rettegek hogy mi lehet. Multhéten mult el a herpeszem és a szám 2 oldalán lévő seb ami nem tudom h herpesz volt e vagy sem de nagyon makacs volt nehezen mult . Arcideg bénulás de vajon mitől
2018. ápr. 25. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a sebtől is. Ebből még egyáltalán bem bizros hogy agyvérzés. De azért nem ártana orvoshoz menni.
2018. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de töb az esély agyvérzésre?20 éves lány vagyok
2018. ápr. 25. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs agyvérzésed nyugodj meg.

Valószínű a seb okozta, de holnap az orvos el fogja mondani.

Ne stresszelj rá, mert agyi alapon is érezhetesz olyanokat, amik nincsenek igazából.

Nyugi! Holnap kiderül

2018. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom . Holnap kiderül de rettegek és azt hittem igy megnyugodok de egyre nagyobb a para. De akkor szerinted nem az?:(ocsi csak tényleg félek
2018. ápr. 25. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

figyelj nem tudunk biztosat mondani:


A stroke tünetei a következők lehetnek:

az arc, a kar vagy a láb általában egy oldalon hirtelen fellépő zsibbadása, gyengesége, érzéketlensége vagy bénulása;

a száj hirtelen "félrehúzódása", elferdülése;

hirtelen kialakuló beszédértési nehézség, érthetetlenné váló beszéd, hangképzési zavar;

hirtelen kialakuló, egy vagy kétoldali látászavar, féloldali vakság;

hirtelen fellépő szédülés, egyensúlyzavar, járásbizonytalanság, eszméletvesztés;

minden előzmény nélkül jelentkező erős fejfájás;

zavartság, memóriazavar, az érzékelés, illetve a térbeli tájékozódás zavara.


Te úgy írtad, hogy "mintha kevésbé mozogna" szóval valószínű, sőt 95%, hogy nincs semmi baj sem.

Ha baj lenne, és ez a tünet jelentkezne nálad, akkor teljes mértékben jelentkezne, nem csak "mintha" és nem csak mosolygásnál. Most már nyugodj meg.

Viszont!

Mérj egy vérnyomást, ha nem magas (persze előtte nyugodj meg kicsit), akkor tényleg semmi baj nincs.

2018. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
120/66 pulzus 88
2018. ápr. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!