Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombócérzet, gyomorsav mitől...

Gombócérzet, gyomorsav mitől lehet?

Figyelt kérdés

Február elején egyik nap elkezdtem gombócot érezni a torkomba.. nem volt annyira vészes mert igazából étvágyam is volt és más próbléma nem volt ezért nem is foglalkoztam vele. Viszont február óta többször előjött ez a gombócérzet fél vagy max egy napra.. Viszont nost áprilisba elég gyakori lett,és a savam is nagyon sok lett. Előző héten elkezdett fájni nagyon a gyomrom,és négy napig folyamatosan fájt. Az ötödik nap elkezdtem negint gombócot érezni a torkomba ami napról napra egyre fullasztóbb lett. Nehezen veszek levegőt és az étel is nehezen megy le. Bármit eszek feljön a savam,és a gyógyszerek se használnak.

A tünetek főként este erősödnek és ilyenkor bagyon hányingerem van és a gombócérzet fullasztóbb mint napközbe.

Holnap kaptam időpontot dokihoz,de sajnos annyira rosszul vagyok hogy képtelen vagyok aludni.. mit ajánlotok ha a gyógyszer nem segít? Rossz ez a fullasztó érzés


17/L



2018. ápr. 25. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
+ esténként gyakori a hidegrázás
2018. ápr. 25. 22:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Reflux

Nem gyogyitjak,savlekotot lehet ra szedni.

Nem zar rendesen a gyomor es visszajon a gyomorsav az az oka. Bar fiatal korodra tekintettel felkeresnem a haziorvost.

Emellett ha kerulod a fuszeres kajat,szensavas,savas italokat jobb a helyzet.

Nekem is az van a megoldas altalaban,hogy nem eszem magam nagyon tele es a savas dolgokat kerulom

2018. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál és írt fel nekem Omeprazolt amit egy hónapig szednem kell

Remélem utána nem lesz semmi tünet mert mondta akkor jöhetnek a tükrözések..

2018. ápr. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!