Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit nagyobb a májam, de a...

Kicsit nagyobb a májam, de a vérkép nem mutat eltérést. Nem iszom alkoholt meg nem dohányzom. Stb. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Majd elmegyek orvoshoz, de kiváncsi vagyok addig is másnak volt e ilyen.
2018. ápr. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet épp valami fertőzésen mész át, én is voltam így, a laborban csak pár napig volt eltérés a májértékekben.
2018. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A májértékek tökéletesek voltak. Már 4 hónapja így van. Balesetem volt akkor a ct leletbe írták már és a mostaniban is.
2018. ápr. 27. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogyasztasz sok édességet?
2018. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is évekig ráírták a leleteimre...később kiderült, hogy tejallergiám van. Mióta nem iszok tejet, visszaállt a májam..
2018. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy volt, hasi ultrahangon derült ki. 5 évvel később is volt egy hasi ultrahang, azon jó volt már.
2018. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te is kicsit nagyobb vagy, mint az átlag.
2018. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szinte egyáltalán nem eszem édességet meg semmit amiben hozzáadott cukor van. Nem vagyok nagy, normál magassák, normál testalkat....inkabb vékony de nem sovány. Nem vagyok allergiás a tejre ez biztos. A műtét előtt soha nem ittam mert nem szerettem a műtét óta nem tudom miért folyton tejet iszom, megváltozott valamiért az ízlésem. Nem faj tőle a hasam meg semmi és előtte is nagyobb volt a májam. A májértekeim meg minden évbem jók voltak a vérvételen.
2018. ápr. 28. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!