Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eozinofil 5,6 % az érték?

Eozinofil 5,6 % az érték?

Figyelt kérdés
Van itt orvos, aki tudna nekem segíteni? Az eozinofil 5,6 % lett, referencia 3%. 4 hónapos kislány anyukája vagyok és az utóbbi időben kicsit fogytam is, 3,5 kg-t. Nem tudom ez összefüggésben van -e ezzel az értékkel? Eléggé meg vagyok ijedve. Holnap mindenképp elszeretnék menni az orvoshoz ezzel. Olvastam erről minden félét, hogy bélférgesség is okozhatja. Terhességem alatt is tökéletes laborok voltak, ez az érték 1% körül mozgott. Régen 52-53 kg körül voltam, most meg vagyok kb 50 kg. Az igazat megvallva nem igen van időm enni , szóval ez is állhat a fogyás mögött, sőt biztos is. Gyengének nem érzem magam, TSH is rendben.
2018. máj. 2. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a tegnapi vérképben:


Eozinofil 6,60 % lett.

Eléggé megijedtem én is.

én is fogytam kb 4 kilót.

Az orvoshoz jövő hétfőn megyek.



majd írd meg kérlek mit mondott az orvos

2018. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!