Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemtudom mi lehet velem?

Nemtudom mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ezen a hèten elkezdtem rosszul lenni.. Nehéz leirnom hogy mit èrzek. Először a nyakamnál a bal utőerem elkezdett fájni ès fèlelem öntött el, felgyorsult a szivverèsem ès halálfèlelmem volt!Nagyon megilyedtem, ès nem tudom mi lehetett, nővèrem azt mondta hogy pánikbetegség utána olvastam és egyeztek is a tünetek.Másnap nem volt semmi bajom csak rossz volt a kozerzetem. Rá meg egy nappal megint majdnem rosszul lettem megint rossz èrzès töltött el, olyan volt mint amikor be vagy rúgva! Ma viszont amikor beèrtem iskolába megint rám tört a rosszul lèt, furcsán láttam, nem tudtam koncentrálni, a szívem nem gyorsult fel csak nèha egy kicsit, a bal utőerem megint feszült, fájt, ès a bal fülem be is dugult.. Legalábbis olyan érzés volt! Halálfèlelmem van már több napja kezdek bekattanni hogy soha nem leszek a régi.. Èn a mai nap után vèrnyomásomra tippelek, azért írtam hátha járt már valaki a cipombe és tudna segíteni rajtam! Köszönöm előre is!

16/F



2018. máj. 2. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kellene mérni a vérnyomásod, de az is lehet pánikbetegség. Menj el a háziorvoshoz, utána kell járni, hogy mi okozza ezeket a tüneteket.
2018. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!