Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz így velem holnapra?

Mi lesz így velem holnapra?

Figyelt kérdés

Apám el akar vinni holnap valami családi találkozóra, olyan rokonokhoz, akik folyton csak kritizálnak, meg kérdeznek, és ott is aludnánk. Nagyon nem akarok menni.

Elszopogattam egy jégkockát, ittam egy korty olivaolajat, megittam egy fél liter tejet, fél liter jéghideg üdítőt, nyitva az ablakom, ventilátor rámkapcsolva, szájon át veszem a levegőt, és fél órája metálénekest játszom. Alapból fáj egy picit a torkom, de nem annyira, hogy ne kelljen elmennem apámmal.

Mit csináljak még, hogy torokgyulladásom, vagy hasmenésem vagy tudomisén mim legyen? Folytassam a hörgés/morgást?


2018. máj. 2. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam a hörgés bevált;)
2018. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy korty tusfürdő villámgyorsan tud hatni :D
2018. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A családi találkozóra való kiruccanásnál már csak az lesz még rosszabb, ha ez a családi kiruccanás majd fájó torokkal történik.
2018. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!