Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen csípés? És hogy...

Ez milyen csípés? És hogy tartom távol a rovarokat?

Figyelt kérdés

Mindenféle csípéseket szerez a fiam a kertünkben és bent alvás közben is, imádják a rovarok.


Erről először azt gondoltam, hangya, de már nem vagyok biztos, mert mintha tovább terjedt volna:


[link]


A bal térdén és combján vettem észre úgy 3 napja, hogy tele van bőrrel egyező színű vagy némely esetében enyhén vörös dudorokkal. Nehéz volt lefotózni, de elég sűrűn ott van.


Nekem úgy tűnik, mintha mára ismét több lenne.


Most költöztünk be, míg egy évig felújították a házat, gondolhatjátok, mennyit törődtek ezzel, mikor ki akartam takarítani, én voltam tisztaságmániásnak bélyegezve... Így összesen kétszer tudtam kitakarítani. Utólag jobban ragaszkodnék hozzá. Most már hiába a hipó szag, ha így itt vannak....


jelenleg a gyerek velünk alszik, nem tudom a szobájában hagyni, miután szú szerű bogarak jöttek elő (sok a fa) és minden éjjel 1-2 új fehér testű pók, ezüstös pikkelyke és még a jó ég tudja, micsoda jön elő.... A terasz is egy rovartanya, az összes virágágyásból nagy fekete pókok jönnek ki, minden alá bebújik a pincebogár, ma felemeltem a gyerek hintáját, amit tegnap este a flóraszeptes vízzel lemosott, majd bio killel körbefújt teraszra tettem le és egy 1 cm-es fekete tömzsi pók és egy pincebogár várt ott... Még jó, hogy nem a gyerek ment előbb.



A fák, szőlő és alatta a fű tele fehér pókokkal. Tavaly gyümölcsszedéskor ereszkedtek le folyton megcsípni a fiamat.


Pókcsípése 4 volt most 1 hét alatt, az egyik jól feldagadt:( ezzel mit tudok tenni? Akasszak mindenhova levendulát? De akkor a bentiek bent maradnak....


Tudom, van köztük barát. De a gyereket hagyják békén!!!


2018. máj. 5. 10:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet, nem a legjobb kategóriában kérdeztem....
2018. máj. 5. 10:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit küldtél a képet, az nem csípés.
2018. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi lehet? Az új öblítő talán?
2018. máj. 5. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább (étel)allergiás kiütésnek néz ki, amit linkeltél. A rovarcsípés nem ilyen. Gondold át, mi az új az étkezésében vagy mi az amiből mostanában többet evett és allergiát okozhat.
2018. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tojás :(
2018. máj. 5. 11:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez úgy néz ki megoldva.
2018. máj. 5. 11:20
 7/7 A kérdező kommentje:
5 nap telt el és egyre durvább, már a törzse és karja is olyan, minden bal oldalon és megy át ekcémába :( doki szerint is allergia, elküldött calcimusc-kal és próbáljam kitalálni...
2018. máj. 10. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!