Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó ásítás, sóhajtás?

Állandó ásítás, sóhajtás?

Figyelt kérdés

Hónapok óta állandó ásítási, sóhajtási ingerem van. Van amikor iskolában óra közben, van amikor a HÉVen, bárhol előjön.. úgy érzem mintha nem lenne levegőm, de egy sóhajtás/ásítás után helyrejön 5 percig

Amikor hassal lefelé nézve csinálok gyakorlatokat (fekvőtámasz, hátrahajlítás) akkor jön rám a legjobban

Mitől lehet? Próbálom folyton egyenesen tartani a hátam, próbáltam légzőgyakorlatokat is, de a probléma továbbra is fenn áll

Decemberben szívritmuszavar gyanujával (gyors szívverés, mellkasi fájdalmak) elmentem kardiológushoz ahol kivizsgáltak, és nem találtak semmit

Lehet kőzük egymáshoz?

17/F


2018. máj. 5. 16:32
 1/4 anonim válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki ezeket. Jobb utánajárni az ilyesminek.
2018. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez vagy légúti gond, vagy a tüdőddel van valami, vagy a szíveddel. Nincs elég oxigén a véredben, azért ásítozol és sóhajtozol, mert úgy többet lélegzel be, mint normál állapotban. Vizsgáltsd ki magad alaposan, ha nem szűnnek a panaszok!
2018. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozzátenném az előttem szólóhoz, hogy ha kivizsgáltattad magad, és minden rendben van, akkor pszichés dolog is lehet. Nekem volt hasonló, minél jobban el tudod foglalni magad, annál kevésbé jön elő. ha ilyen van, tehát mikor megfeledkezel kvázi róla, akkor nem nagyon jön elő, az egyértelműen pszichés eredetre utalhat.
2018. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki kell viszgálni, sok oka lehet, de a legjellemzőbb a hőháztartás zavar, amiatt ásít az ember.

Lehet stressz is.

2018. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!