Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez is skizofrén?

Lehet ez is skizofrén?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. És valamiért mások szerepét szoktam eljátszani,hogy én ez vagyok meg az vagyok. Úgy szoktam beszélni akiket utánzok,meg hogy egy gonoszt játszok el. Ez normális vagy nem? Szoktam pszichológus-hoz járni.

2018. máj. 5. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Nővéremet,osztálytársaimat és karaktereket szoktam utánozni
2018. máj. 5. 22:59
 2/5 anonim válasza:
Nem hiszem hogy skizofrén vagy, ilyet én is szoktam, mert szerintem szórakoztató.
2018. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarja minden kamasz azt hinni magáról hogy skizofrén? ez a divat?

Nem, ez nagyon messze áll még attól.

2018. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A színészek is ezt csinálják. Nem akarsz színész lenni? És akkor lenne értelme a furcsaságodnak.
2018. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Ne aggódj, ez, ha nem érzed például azt, hogy az általad játszott személy átvenné az irányítást, vagy nem teszel olyanokat ezekben a szerepekben, amiket egyébként önmagadként nem tennél meg, akkor teljesen normális!

Még csak most alakítod ki a személyiségedet, ehhez hasznos dolog felpróbálni néha valaki másét, aztán ránézni, hogy ez mennyire jön be neked.

De amúgy ha jársz pszichológushoz, nyugodtan oszd meg vele ezeket a félelmeidet, ő ismer, biztos segíteni fog ebben is.

2018. máj. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!