Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nocturnus szindrómám van,...

ToriTaylor kérdése:

Nocturnus szindrómám van, vagyis éjszakai rémületben szenvedek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem most kezdődött ez az az egész. De eddig nem érdekelt, nem aggódtam. De egyre gyakoribb nálam ez az eset, és ami nagyon aggaszt hogy mindenhol azt írják hogy ez a betegség csupán a gyerekek 3%át érinti és hogy serdülőkorban el szokott múlni. Na és 16 vagyok... és nem akar elmúlni ez az egész. Most is egy ilyen eseten vagyok túl (igaz már jó pár órája vége van de képtelen vagyok visszaaludni, egyszerűen félek). Lehet ez elle tenni valamit? Eléggé kellemetlen... neten olvasgattam és mindenhol azt írták, hogy erre nincsen gyógymóf. Majd elmúlik. De mindig hirtelen jön, mi van ha egyszer épp akkor fog előfurdulni mikor nem itthon alszom? Vagy akármi... ötlet? Valaki?

#alvászavar #nocturnus #éjszakai rémület. Pszichés betegség
2018. máj. 7. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongásos zavarnak tűnik, egy dokival érdemes lenne elbeszélgetned vele. Amiatt ne aggódj, hogy máshol is előjön, minden ember megérti, ha rossz álomból felriad valaki.
2018. máj. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Stressz miatt van, szorongás miatt.
2018. máj. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!