Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni afta ellen?

Mit lehet tenni afta ellen?

Figyelt kérdés

Evek ota szenvedek vele. Valoszinuleg a menzeszemhez van kotve, fogamzasgatlot szedek, mikor elmulik a menzeszem ra egy hetre elojon 2 vagy 3 darab, es mikor megjon addigra elmulik. Ezek barhol elojonnek, nyelven, torkon barhol. Ezekkel ugy nagyjabol megbirkozok, azokkal van inkabb bajom, amikor raharapok a szamra es ugy jon elo. Azok altalaban elol vannak, nem tud gyogyulni, hozzaer a fogam egesz nap, a beszedben, evesben zavar. Most van egy elol, 2 hete haraptam a szamra egy pontra kb haromszor. De nem gondoltam, hogy ilyen nagy es fajdalmas aftam lesz... mar leszalloagban van pedig, gyogyulgat, megis 2 napja pontban ejfelkor felebredek arra, hogy iszonyatosan faj. Gondolom az is ratesz, hogy kiszarad mivel a szamok veszem a levegot... de megorjit.

Mar a parom is magara vette, mivel nemhogy csokot, valamikor puszit se nagyon tudok neki adni.

Glycosept nem segitett, ahogy a Carbosan es az Anaftin sem. Most vettem Aperisant.. de mivel lehetne magam mogott hagyni ezt a csoda betegseget? :(

20/L



2018. máj. 8. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Gengigel gél volt a legjobb, pár nap alatt elmúlt a fájdalom és az afták is. Mogyorós csokit ettem és arra jött elő, pedig a mogyoróra nem is voltam idáig érzékeny.
2018. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
c-vitamin
2018. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sZamu válasza:
Gyerekkorom óta szenvedtem vele, évente 2-3 alkalommal 1-1 hétig. Az utolsó 2 év borzalmas volt, szinte folyamatosan volt aftám, volt hogy egyszerre 30-40. Elmentem egy magánlaborba vérvételre, kiderült hogy B12 hiányom van, és a magnáziumom is alacsony volt, fél éve szedem mindkettőt, azóta semmi bajom.
2018. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sZamu válasza:
Annyit még hozzáteszek, hogy kipróbáltam minden házi és nem házi praktikát, egyik sem vált be soha.
2018. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!