Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrváladék csorogna hátra?

Orrváladék csorogna hátra?

Figyelt kérdés
Régebb óta dugul az orrom de nem folyik, kegyetlen fáj a torkom már 2 napja, nyeléskor pláne, de nem köhögök, fejem is meg úgy érzem a fülem is hasogat néha. Mintha ott fájna ahol az orrjáratom csatlakozik a torkomba. Én sem tudom pontosan behatárolni. Sárgás váladékot kell felkrákognom. De nem érzem hogy a tüdőmből jönne. Pici vér is volt benne, meg ha sikerült kifújnom az orrom akkor abban is volt. Orrcseppet használok. Lázam nincs, csak levert vagyok. Szerintetek mi lehet? Üdv
2018. ápr. 20. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az orrváladék tud "hátra csorogni". És egy idő után "bejáratódik" az az út, úgyhogy észre sem veszi az ember.

Gargarizálj tengeri sós vízzel, az fertőtleníti a torkodat; vagy gőzölhetsz is, akkor az orrodat is. És ha nem múlik el két-három nap alatt, akkor menj el orvoshoz.

2018. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Most már a második nap, hogy az orrom is folyik. De a torokfajás nem múlt el. Mintha zsileteket nyelnék..
2018. ápr. 22. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedj valami fájdalomcsillapítót. És negyedóránként (!) két-három korty víz, akkor nem tud kiszáradni a torkod, így elvileg kevésbé fog fájni.

Holnap pedig menj el dokihoz.

Jobbulást. :)

2018. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!