Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszeres lábakra mit használj...

Visszeres lábakra mit használják Lioton gél mellett?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok de elég csúnyán visszeresek a lábaim amik fájnak is. A Lioton gélt ajánlották ezen kívül C vitamint is szedek. Szükség van ezek mellett más gyógyszerre is hogy megelőzzem a visszeresség rosszabbodását? Érfalvédőt is érdemes lenne szednem?

2018. máj. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság már lézerrel simán ellövik ezeket a viszereket műtét nélkül. Az ilyen kenceficék nem hoznak végleges megoldást.
2018. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hordjál kompressziós harisnyát, nagyon jó! :) Sokkal kevésbé megerőltető a napi tevékenység benne, tök jól összetart, és nem is fáradok el benne olyan hamar. Fájdalom sem érződik, ha rajtam van. :) Nekem bevált.


Te fiú vagy lány vagy? És hány éves? Én fiú.

2018. máj. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kanyargós viszér többnyire családi örökség de életmódbeli okai is lehetnek.

A viszerek falának a renyhesége okozza de a sok állás, ülés még fokozza is a vér pangását a lábszárakban. Fiatalon én gyógyszert még nem szednék rá (a C vitamin az jó lehet), inkább természetes módszereket használnék. 1.Jót tesz a viszereknek a vadgesztenye krém. Élénkíti a vénabillentyűket, ezzel javítja a lábban a vérkeringést. 2.Gyakran kell masszírozni a lábszárat bokától felfelé (ha nincs begyulladva). 3.Sokat kell sétálni, járkálni, ezzel is javul a lábszár keringése. 4.Jó lehet a kompressziós harisnya is de valószínűleg nem elég

2018. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Ha már te magad úgy érzed, hogy csúnyák a visszerek a lábadon, akkor bármiféle kencefice vagy tabletta csupán hókuszpókusz lesz, ezt elhiheted. Az egyetlen hatãsos és látványos megoldás, ha injekciós vagy lézeres kezeléssel tüntetik el, és akkor nyomuk sem marad.
2018. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!