Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a vérzés oka?

Mi lehet a vérzés oka?

Figyelt kérdés
Pár napja kis vérnyomok vannak a WC papíron székelés után, de mintha lenne egy pici seb a végbélnyílásom felett, eddig arra gondoltam, hogy ez okozza és ha meggyógyul akkor minden rendben lesz. Ma már egy kisebb foltnyi friss vért találtam rajta. Kezdek aggódni. Mi lehet ez? Olvastam aranyérről is. Valaki, aki járt már hasonló cipőben, segítsetek! Eddig neográval kentem a sebet. L

2018. máj. 16. 16:41
 1/2 Liz* ***** válasza:
Általában aranyér okoz ilyen problémát, de ha kicsit jobban utána olvasol a tüneteknek, akkor önvizsgálattal az aranyér azonnal felismerhető. Vannak rá krémek, kúpok, kamillás ülőfürdő... De azért nem árt egy orvosi vélemény sem.
2018. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld!
2018. máj. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!