Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában spontán jött...

Mostanában spontán jött gondolataim beteljesülnek. Megjelent egy alak a szobámban, piros pólóban volt, van valami jelentése, vagy csupán képzelődöm?

Figyelt kérdés

értek itt olyat, hogy gondolok 1 tárgyra, amit régóta keresek, és pár percel később megtalálom, személy akit rég nem láttam, aznap találkozok vele és beszélek.

Este 9 óra körül gépeztem, zenét hallgattam, és csukva volt az ajtóm, sötét volt és nem látom, hogy ha valaki bejön. Arra lettem figyelmes, hogy egy kézfej a monitorom felett integet, oldalra nézek és látom, hogy a csukott ajtómnál egy piros ruhás alak csinál valamit a kezével, majd eltűnik. Valami mondanivalója lehetett a számomra?



2013. ápr. 8. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

stresszes vagy, vagy kimerült, vagy mentális problémáid vannak

az egyik a három közzül, vagy kombinácijuk, persze csak abban az estben ha nem használsz tudatmódosító szereket, mert az megmagyarázná a halucinációt, persze ezt a piros ruhás alakra értem, annak, hogy megtaláltad amit kerestél nincs semmi jelentősége, intiucíó, megérzés, véletlen, sors, asszociáccio, bevonzás vagy amelyikbe hiszel közzülük

2013. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszek ebben, de lehet hogy egy őrangyal aki valamire fel akarja hívni a figyelmed :):D
2013. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
1.nek igaza van
2013. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem használok semilyen tudatmódosító szert, nem dohányzom, kiskoromban (2-3 éves voltam) láttam az ágyamnál egy alakot, édesanyám kérdezgetett róla, és szerinte az "őrangyalom" volt az. Nem stresszelek, és kiváncsi vagyok, hogy tényleg van-e jelentése, mert mostanában egyre többszőr érzem azt, hogy valaki mintha lenne a szobámban.
2013. ápr. 8. 16:14
 5/22 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy steresszelsz, hanem, hogy a stressz vagy a fáradtság okozhat halucinációt, vagy a tudatmódosító szerek, ha ezek közzül egyik sem akkor mentális problémád van
2013. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincs mentális problémám:)
2013. ápr. 8. 16:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Én akkor a fáradtságra tippelnék, aznap nem sokat aludtam!:)
2013. ápr. 8. 16:20
 8/22 anonim ***** válasza:

de van, csak még nem tudsz róla

egézségezs ember nem halucinál

2013. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló régebben, de egészséges ember tényleg nem hallucinál.
2013. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Pedig teljesen átlagosnak tartom magam, könnyen tanulok, soha nem volt semmi gondom, ez alatt mit értetek, hogy "nem egészséges" ?
2013. ápr. 8. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!